Rady a tipy na stroje Kärcher

Doporučené stroje Kärcher pro autosalony a dílny

Čistící stroje Kärcher pro autosalony a dílny

Autosalony a autoservisy. Další odvětví lidské činnosti, kde se setkáváme se špínou a nečistotami. A to nejen na samotných automobilech, které je třeba umýt, vyčistit a nakonzervovat, ale rovněž při úklidu samotných prostor autosalonu a autoservisu. Nachází se zde velké množství podlah různých druhů povrchů, najdou se zde i koberce, nábytek, množství oken a zrcadel. Zkrátka ploch a prostor, které vyžadují každodenní péči. 
Jak na rychlý úklid po povodních

První, nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak rychle a dokonale odstranit nánosy špíny a bahna na stěnách, podlahách, věcech a ve venkovních prostorách je použití vysokotlakých strojů. Vysokotlaké stroje v krátkém časovém intervalu s minimální spotřebou vody a energie odstraní i velmi ulpělé nečistoty

Stroje pro zemědělce

Tak jako v mnoha jiných odvětvích lidské činnosti, rovněž v zemědělství je potřeba bojovat co nejúčinněji a nejekonomičtěji se špínou a nečistotami. Vždyť i známá „Pláničkova“ metoda (k dokonalosti dovedena Italskými zemědělci) hovoří o jasném vlivu kultury prostředí na dojivosti krav.

Novinky a zajímavé akce

Nové a moderní KÄRCHER CENTRUM v Opavě
Dne 20. června 2011 pro Vás firma Kärcher D & V servis s.r.o. otevírá nové a moderní Kärcher centrum v Opavě, první v Moravskoslezském kraji.

Nevíte si rady?

Napište nám, my vám poradíme.